0 800 211 202 щоденно з 9:00 до 21:00

Повідомити про побічну реакцію

Якщо Вам стало відомо про виникнення будь-якої ситуації, з перерахованих нижче,
при застосуванні лікарського засобу виробництва АстраЗенека (АstraZeneca):Просимо повідомити про це компанію ТОВ «АстраЗенека Україна» одним з нижче вказаних способів:

За будь-яким з контактних номерів:
Дзвінки тарифікуються згідно тарифів Вашого оператора.

На електронну скриньку:

Через веб-сервіс (перейти за посиланням):

aereporting.astrazeneca.com/content/WebsiteServices/Global/286-globalaereporting-com/ua/ua/home.html?Ukraine

Звертаємо Вашу увагу на наступні положення з обробки персональних даних у зв’язку з Вашим повідомленням:
Вказуючи у повідомленні Ваші персональні дані (ім’я, контактні дані тощо), Ви підтверджуєте Вашу згоду на обробку таких даних компанією АстраЗенека для цілей розгляду Вашого повідомлення про побічну реакцію (в тому числі, запис, систематизацію, накопичування, зберігання, уточнення, використання, знеособлення, знищення таких даних).
Якщо ви не згодні з обробкою Ваших персональних даних компанією АстраЗенека, будь-ласка, повідомте про це шляхом направлення електронного повідомлення на адресу PatientSafety.Ukraine@astrazeneca.com з текстом/ з темою «Не згоден». Після отримання Вашого повідомлення, компанія припинить обробку Ваших персональних даних та Вашого запиту.

Лікарські засоби мають протипоказання та можливі побічні реакції. Лікарські засоби слід застосовувати тільки за призначенням лікаря та після консультації лікаря. UA-0750. Approved March 2018.